Pouzdra

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Informace

Dell pouzdro Premier Sleeve pro Latitude 7370 Zobrazit větší

Dell pouzdro Premier Sleeve pro Latitude 7370

951,00 Kč bez DPH

460-BBXI

Nový produkt

Není skladem
Dell pouzdro Premier Sleeve pro Latitude 7370

Více informací

1 150,71 Kč s DPH

Parametry

Typ brašnySleeve
Barva brašnyČerná
Materiál brašnyUmělá kůže
Min. rozměr brašny (")13,3
Max. rozměr brašny (")13,3
Ochrana proti nárazu brašnyPolstrování
Uzamykatelnost brašnyNe
Brašna pro 13" ntbAno

Více informací

Ať už jste na cestě na další schůzku nebo na jiný kontinent, obal Dell Premier Sleeve (S) zajistí ochranu modelu Dell Latitude 7370. Navržený speciálně pro model Dell Latitude 7370 – široký otvor umožňuje snadnou manipulaci i ovládání. Díky odolným a lehkým materiálům a bezpečnému magnetickému zapínání získáte jistotu, že váš notebook Dell Latitude 7370 bude na cestách v bezpečí.

Chraňte svůj notebook Dell Latitude 7370
Zasuňte notebook Latitude 7370 do obalu Dell Premier Sleeve (S) a zajistíte mu bezpečí i zabezpečení. Odolné a přitom lehké materiály ochrání váš notebook Latitude 7370, ať už jste na cestě na schůzku, míříte do kanceláře, nebo se chystáte kamkoliv vás zavede váš mobilní životní styl.

Díky snadné přepravě budete stále mobilní a produktivní
Stačí vložit notebook Latitude 7370 do obalu a odnést ho na další schůzku nebo jednání. Notebook Latitude 7370 i s obalem můžete vložit do dalšího zavazadla a budete připraveni odjet, kamkoliv vás zavedou vaše pracovní povinnosti.

Kvalitní a odolné materiály
Vysoká kvalita, odolné materiály a bezpečné magnetické zapínání zajistí, že svůj notebook Latitude 7370 budete mít v dobrých rukou. Měkké vnitřní polstrování také ochrání zevnějšek notebooku od poškrábání. Stačí zasunout notebook Latitude 7370 do širokého otvoru obalu Dell Premier Sleeve (S) a můžete vyrazit do přírody s jistotou, že bude notebook dobře chráněn.

Soudobý design
Lehký a přitom odolný obal Dell Premier Sleeve (S) s tenkými a strukturovanými stranami je kompaktní základní příslušenství, které vylepší možnosti vaší mobilní kanceláře. Uložte svůj notebook Dell Latitude 7370 do obalu Dell Premier Sleeve (S) a budete nosit stylové a soudobé příslušenství.

Kompatibilita
* Obal Dell Premier Sleeve (S) je vytvořen na míru notebooku Dell Latitude 7370.

Obsah balení
* Obal Dell Premiere Sleeve (S)