Wireless

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Nejprodávanější produkty

Novinky

Informace

NEC MP10RX - MultiPresenter Stick MP10RX Zobrazit větší

NEC MP10RX - MultiPresenter Stick MP10RX

9 580,00 Kč bez DPH

100014365

Nový produkt

Není skladem
NEC MP10RX - MultiPresenter Stick MP10RX

Více informací

11 591,80 Kč s DPH

Parametry

Konektor HDMI1x
BarvaČerná
Herní zóna kompatibilníNe
Apple kompatibilníNe

Více informací

MultiPresenter® Stick (MP10RX)
Řešení bezdrátových prezentací pro NEC projektory a displeje, které podporují několik současných připojení na systémech Windows/MAC/iOS/Android.

Konektor NEC MultiPresenter® MP10RX – chybějící propojení k lehkým bezdrátovým prezentacím
Frustrace kvůli problémům s připojením nebo sítí a zamotané kabely v konferenční místnosti, které nám zkracují čas a rezervy, jsou všem dobře známy. MultiPresenter® společnosti NEC představuje chybějící propojení k bezproblémovému prostředí, které s vámi spolupracuje, a okamžitému přístupu ke sdílenému obsahu a bezdrátové prezentaci.Bezdrátové připojení až dvanácti zařízení současně prostřednictvím malého HDMI konektoru MultiPresenter® pro poskytnutí nenáročné prezentace díky projektorům NEC a velkoplošným displejům. Kterékoliv zařízení s Windows, OSx, Android nebo iOS se jednoduše spáruje pomocí PIN kódu a okamžitě prezentuje a sdílí obsah s ostatními účastníky.
Ideální pro použití v konferenčních místnostech korporací a učeben a jednoduché sídlení Full HD obsahu díky projektorům NEC nebo velkoplošným displejům.

VÝHODY

Jednoduché použití – Vychutnejte si výhody bezdrátových prezentací a osvoboďte se od zamotaných kabelů.

Lepší produktivita a týmová práce – připojte více než 12 mobilních zařízení pro sdílení obsahu a přepínání prezentátora.

Upoutejte pozornost – pošlete svoji prezentaci na 4 MultiPresenter®, který je připojen k displeji a projektorům.

Podělte se s publikem – sledujte prezentace na vlastním zařízení prostřednictvím internetového sdílení a sdílení souborů a vyhotovujte si individuální poznámky.

Přineste si vlastní zařízení (BYOD) – připojte si vlastní zařízení s operačním systémem Win, MAC, Android a iOS.

Představte hostům bezdrátovou prezentaci – použijte bezdrátový USB nosič typu „zapojit a přehrát“ bez instalace softwaru na prezentující zařízení.

Ochraňte si investici – propojte projektory a veřejné displeje NEC s MultiPresenter® a přidejte tak svým konferenčním místnostem bezdrátovou spolupráci.